На головну

Всі статті

Новинки CMS ImpressPages 4.0

Ще один плюс до переконання – з версією CMS ми не помилились. Литовська команда ІmpressРages, виграла великий гранд для вдосконалення своєї розробки і,думаю, не дарма. Вийшла в світ повністю оновлена версія 4.0, яка дійсно тішить своїм підходом. Покращений набір віджетів відкриває багато можливостей для адміністрування, а просте та акуратне втілення приємно радує та перетворює роботу на гру. 
 

Кілька новинок для адміністраторів:

 1.        Віджет Заголовок має розширені можливості. Такі як створення посилань на іншу частину сторінки, що особливо актуально для модних зараз «лендінгів». Заголовок можна зробити клікабельним і буде відкриватись інша сторінка. Ви самі налаштовуєте, відкрити її в цьому ж вікні чи новому. Пишете Заголовок, клікаєте і маєте нову сторінку, яку заповнюєте потрібним контентом. За замовчанням, перший заголовок отримує стиль H1, а наступний H2, але ви можете поміняти стилі відповідно до потреб і створити свою ієрархію.
 2.         Далі бачимо Текстовий блок. Сучасний текстовий редактор дає багато можливостей для маркування та нумерації списків, просте додавання зовнішніх та внутрішніх посилань. Ваші тексти будуть легко читатися на сторінці.
 3.        Віджет Горизонтальна розділова лінія, який можна вставити на будь-якій частині сторінки, додасть вам більше місця.
 4.        Додавання Зображень також має багато нових функцій. Ви можете перетягувати картинку з одного місця на інше і вона автоматично буде пристосовуватися до нового простору. А також, легко змінити розмір, обрізати, додати опис, заголовок чи посилання.
 5.        Галерея, окрім описаних функцій для зображень, дозволяє перетягувати та міняти їх місцями, створювати посилання окремо для кожного елементу. Ви можете додати необмежену кількість зображень.
 6.       Особливо тішить віджет Відео. Він гнучкий та зручно налаштовується відповідно до сторінки. Міняйте розмір та розташування, а також завантажуйте відео з YouTube і Vimeo.
 7.        Віджет Мапа дозволить легко паказати де ви знаходитесь, без нього не обходиться зараз жодна сторінка контактів на сайті. Також є можливість зміни її розмірів та розташування.
 8.       Хочете чимось поділитися з користувачами? Віджет Файл дозволить завантажувати з вашого сайту фото, відео і все, що забажаєте. І ніяких обмежень по розмірах.
 9.        Перетягніть віджет Форма і налаштуйте форму зворотнього зв’язку чи анкету для користувачів. Просто обираєте необхідні поля.
 10.    Ну і звичайно HTML-віджет. Додавайте все, що хочете бачити на вашому сайті, іконки соцмереж, цілі візитівки профілів та багато іншого контенту.
 11.    Вставляйте багато Колонок з різним наповненням та самі обирайте їх розмір і розташування. Можливостей більше, ніж можна було сподіватись.