На головну

Всі статті

Як справити перше позитивне враження при пошуку роботи

Як справити перше позитивне враження при пошуку роботи

На сучасному ринку праці велика кількість вакансій та ще більше кандидатів. І в цій різноманітності деколи важко зорієнтуватися, особливо людині без досвіду. Займаючись якийсь час пошуком працівників, хотілося б виділити деякі на перший погляд дрібниці, які можуть відіграти важливу роль для вашої кар’єри. 

2014-11-18
Читати далі

Адаптивний та інші сайти

Адаптивний та інші сайти

Що таке адаптивний дизайн (responsive design) веб-сайту та чи є в ньому необхідність. Це питання часто виникає перед початком нового проекту. Розберемося в основних типах дизайну сайтів. Від вибору того чи іншого, залежить його виконання, як сам дизайн на етапі розробки так і подальша його верстка. 
 

2014-09-17
Читати далі

Про нас пишуть

Для розробки веб-сайтів за основну ми обрали систему ImpressPages CMS.

Нашу увагу вона привернула перш за все своєю орієнтованістю на клієнта, простотою в користуванні кінцевими споживачами – адміністраторами готових сайтів, багатьма готовими для користування модулями.

А розробниками є литовська команда, яка останнім часом все більш активно удосконалює її та готує до випуску останню версію 4.0, яка обіцяє багато хороших новинок. Ми їх також зацікавили, адже є активними користувачами даної CMS, і це нам непогано вдається.

 

2014-09-17
Читати далі

Новинки CMS ImpressPages 4.0

Ще один плюс до переконання – з версією CMS ми не помилились. Литовська команда ІmpressРages, виграла великий гранд для вдосконалення своєї розробки і,думаю, не дарма. Вийшла в світ повністю оновлена версія 4.0, яка дійсно тішить своїм підходом. Покращений набір віджетів відкриває багато можливостей для адміністрування, а просте та акуратне втілення приємно радує та перетворює роботу на гру. 
 

2014-09-17
Читати далі

Замовити сайт просто

Щоб ми не купляли, а хочеться знати скільки і за що платимо. Вміти рахувати свої гроші - хороша звичка.
Для зручності клієнтів, а також для володіння інформацією, пропонуємо своїм замовникам зручну модель замовлення сайту. На нашій сторінці встановлений калькулятор, де перелічені основні функції потрібні для сайту. 

Ви можете додавати модулі, вибирати різні варіанти, при цьому орієнтуючись скільки це може коштувати. Таким чином, ви обираєте для себе оптимальний варіант і в результаті робите замовлення одним кліком.

 

2014-11-18
Читати далі

Налаштуйся на успіх

Налаштуйся на успіх

Відома приказка: віра - це вже 50 відсотків успіху. Це справді так і працює ця формула в найрізноманітніших сферах нашого життя, в особистому чи професійному. 

Важливо не забувати до чого ти прагнеш і бути впевненому в позитивному результаті. Звичайно, просте лежання на дивані зі своїми мріями нічого не зробить і чуда не станеться. Має бути конкретна ціль і байдуже що це, якась поточна справа чи велика мета всього життя. Вагоме значення має те, як саме вірити в успіх. Потрібно просто знати, що саме так все буде, мати твердий намір досягнути бажаного результату і відчувати себе так, неначе бажане вже є, адже занадто емоційне хотіння може «відлякати» успіх. Чим більше ми боїмося, що щось не вдасться, то вона таки не вдасться, не потрібно зациклюватися на можливих невдачах .

 

2014-11-18
Читати далі